Telefon Et Whatsapp
googlestar

5.0 Puan ile 182 Müşteri Yorumu

Sizce 183 Müşteri Yanılıyor mu?

İstanbul'un en çok olumlu yorumunu alan Perde İşletmesi.

Gökçe Gezer
Gökçe GezerGoogle İşletme Yorumu
Read More
Perihan Hanım ve Tuncay Bey yeni evimizde perdelerimizi seçerken bize çok destek oldular. Perdeler ve aksesuarlar titizlikle takıldı. Kibar ve misafirperver davranışları ve ürünlerin işçiliği mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederiz.
Said Seçkiner
Said SeçkinerGoogle İşletme Yorumu
Read More
Perdelerden çok memnun kaldım , başından beri güler yüzlü bir şekilde karşılayıp son teslimatta güzel yüzlü bir şekilde perdeleri takıp bitirdiler. İşçiliği, kalitesi ve teslimatı çok güvenilir gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.
Derya Ayyıldız
Derya AyyıldızGoogle İşletme Yorumu
Read More
Perihan Hanım ve Tuncay Bey'e çok teşekkür ediyorum ikisi de çok samimi ve işlerini hakkıyla yerine getiriyorlar. Kısa sürede perdelerimizi istediğimiz gibi hazırlayıp teslim ettiler. Hiç bir aşamada sorun yaşatmadılar. Hoş muhabbetleri için de ayrı bir parantez açılmalı 🙂
İsmail Erdem
İsmail ErdemGoogle İşletme Yorumu
Read More
Kesinlikle tavsiye edeceğim bir işletme. İşlerinde profesyonel ve samimi iki insan. Perihan hanım ve Tuncay Bey karar vermemizde ve evi zevkli hale getirmemiz de cok yardımcı oldu.Perihan Hanım bizimle kendi evlatları gibi ilgilendi ve en iyisini uygun gördü. Ürünleri çok kaliteli ve uygun fiyatlıydı. Tam bir fiyat performans mağazası diyebilirim. Ölçüler alındıktan sonra çok kısa bir sürede teslim edip montajını yaptılar. Emeğinize yüreğinize sağlık. Her şey için teşekkürler.
Previous
Next

Kredi Kartına Taksit

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Montaj

WhatsappTelefonKonum