Telefon Et Whatsapp

Ataşehir Perdeciler

Ataşehir E perde firmamız 1999 yılında tekstil sektöründe giriş yapmıştır. Kalitesinden özellikle asla ödün vermemesi ile daima öncelik kazanmışızdır. En büyük hedefimiz babadan gelen yadigar mesleğimizi daha ileri ki yerlere ilerletmektir. Gerek kumaş, gerek kumaşın dokusu, gerekse iç içe olmanın getirdiği avantaj ile mesleki hayatımızda başarıyı elde edebiliyoruz. Böylelikle sizlere çok daha kaliteli hizmet sunuyoruz.

İstanbul ataşehir perdeciler arasında en çok tercih edilen firmalardan birisiyiz. Başarılı olmamızda ki en büyük etken, ataşehir perdeci olarak ürünlerimizi 1. Sınıf kalitede, güven de ve tasarımda olmasıdır. ataşehir perdeciler firmalarından bir tık farklı modellerimiz oldukça eşsizdir.

Ataşehir tül perdeci firması olarak tekstil sektöründe daima yenilikleri takip ediyoruz. Moda ve güncel sevilen perdeleri sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önemsediğimiz Eperde firmamız ile sizler için dikilen kumaşları ve modelleri seçerken en güzelinin olması için tüm olanakları ve imkânları sağlıyoruz.

bizi arayın

 Seçim Yapabileceğiniz Farklı Ataşehir Perde Modelleri

Google Müşteri Yorumu

Ataşehir perdeciler firmalarından daima kendimizi farklı tutmaya çalışarak herkesin zevkine uygun bir şekilde üretmeye çalışıyoruz. Perde modelleri arasında alanımızda en başarılı olmak için çabalamaktayız. Yılların birikimi ile sektöründe öncülük sağlayan firmamız ile daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.Ataşehir Perde

Eperde Ataşehir Perdeci Hizmetlerimiz

Eperde firması olarak müşterilerimize gereken özveriyi göstererek alanımızda birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlar;

Store ve Zebra Montajı: Sizin tek yapmanız gereken dilediğiniz perdeyi seçmek, montajı bizde!

Özel Tasarım Modeller: 20 yıllık birikim ve tecrübemizi yeni moda ile birleştirdik.

Dikiş ve Montaj: Kendi atölyelerimiz ile istenildiği şekilde ölçerek dikim sağlıyoruz.

Perde Bakımı: Herhangi kirlenme, yırtılma veya deforme olma durumlarından hemen çözüm için bizi arayabilirsiniz.

Perde Onarım: İhtiyacınız olan onarımı sağlayarak montajını gerçekleştiriyoruz.Ataşehir Perdeciler

Ataşehir Eperde Perdeciler Fiyatları

Tüm ürünlerimiz ayrı ayrı özel olarak dikilmektedir. Hatta https://eperdemodelleri.com sitemize girerek daha detaylı incelemeler sağlayabilirsiniz. Bununla birlike site içerisinde bulunan 0 532 311 40 02 numaralı telefon hattından kolaylıkla ulaşabilir ve numaranızı bırakarak da sizlerle iletim kurmamızı sağlayabilirsiniz. Böylelikle perde fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hatta güncel perde fiyatları 2019 fiyatları hakkında da kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Perdeci

Yorum yapın

WhatsappTelefonKonum